LOUIS VUITTON

Louis Vuitton

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Odzież i dodatki Louis Vuitton - marzenie niejednej kobiety

Luksusowa francuska marka kojarzy się ze wszystkim, co niedostępne, ekskluzywne i szalenie modne. Czy wiesz, że to właśnie Louis Vuitton jest najczęściej podrabianą marką torebek na całym świecie? I choć złośliwcy mówią, że to najdroższe ceraty na całym globie, wielbicielki mody wiedzą swoje - posiadanie jednej torebki, butów czy odzieży tej marki to spełnienie marzeń o luksusie. I coś, za co naprawdę możemy zapłacić!

 

The Tags - używana odzież od największych projektantów

W naszej ofercie posiadamy również dodatki i odzież Louis Vuitton - luksusowe torebki, buty, płaszcze i wiele więcej. Nasza lista produktów wciąż się zmienia, bo chętnych na rzeczy tej marki nie brakuje. Ale i my nie próżnujemy, wciąż zamawiając nowe rzeczy tej marki - specjalnie dla Ciebie!

 

Louis Vuitton - co wiesz o tej marce?

Louis Vuitton Malletier to luksusowy, francuski dom mody założony przez francuskiego rzemieślnika i przedsiębiorce Louisa Vuittona (1821-1892), wspólnie prowadzona z jego synem. To on właśnie zaprojektował najbardziej znany wzór marki: Monogram Canvas. Wszystkie torebki są produkowane ręcznie, przez tydzień i jeśli wierzyć producentowi, są wodoodporne, ognioodporne, a niektóre modele potrafią udźwignąć aż 200 kg. I to jednym ramiączkiem! Louis Vuitton to najczęściej podrabiana marka w historii - tylko mniej niż 1% produktów sygnowanych LV nie jest podrabiana. Co ciekawe, w Louis Vuitton nigdy nie ma wyprzedaży - jeśli jakieś produkty się nie sprzedały, są odsyłane z powrotem do Francji i… komisyjnie niszczone. Nie da się więc kupić produktów tej marki taniej. Chyba że skorzystasz z odzieży używanej w The Tags ;)

 

Odzież Louis Vuitton & Sławne nazwiska

Model torebki Speedy został zaprojektowany na prośbę Audrey Hepburn, Alma - na specjalne zamówienie Coco Chanel. Monogramem LV inspirował się Salvador Dali tworząc „Daligram”. W kampaniach reklamowych marki występowały takie gwiazdy jak David Beckham czy Angelina Jolie. Wybierz luksus w świetnej cenie - kupuj używane rzeczy ekskluzywnych marek w The Tags.