PINKO

Pinko

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Kobieta Pinko jest aktywna, młoda i pozytywnie nastawiona do życia. Nie boi się eksperymentów - w modzie i nie tylko - oraz lubi czuć się elegancka, doskonale ubrana, modna. Ubrania i dodatki Pinko są tworzone z pomysłem - torebki, bluzki, spódnice czy akcesoria mają w sobie coś nieuchwytnego i są miksem różnych stylów, typowym dla tej marki. W jednej kolekcji możesz znaleźć nowoczesne torebki w krzykliwych kolorach obok bluzek z flaneli i z bufkami - wspominaliśmy, że to Pinko jest dla kobiet, które nie boją się eksperymentów?

 

Ubrania Pinko w The Tags

Jeśli jesteś fanką tej marki (albo dopiero zamierzasz dołączyć do tego grona) doskonale zdajesz sobie sprawę, że za jakość się płaci. W The Tags proponujemy Ci używane ubrania Pinko, dzięki którym ich cena jest niższa o nawet 70%! Bez obaw - nie oferujemy Ci znoszonej odzieży z kolekcji 10 lat wstecz - mamy surowe wymagania i dotyczące stanu produktów, które sprzedajemy, jak i ich wieku. Dzięki temu możesz być pewna, że kupujesz rzeczy w bardzo dobrym stanie, a do tego oszczędzasz. Prawda, że fajnie?

 

Używana odzież luksusowych marek

W The Tags mamy nowy pomysł na rzeczy vintage, second hand’y i wielkie marki - stworzyliśmy komis odzieżowy nowej generacji, w którym moda gra pierwsze skrzypce. U nas możesz kupić wymarzone szpilki od Christiana Louboutin’a, tweedową marynarkę Burberry czy płaszcz od Diora w niższej o nawet 70% cenie! To okazja, która może się już nigdy nie powtórzyć. Szukaj u nas prawdziwych perełek - codziennie pojawiają się u nas nowości.