POLO RALPH LAUREN

Polo Ralph Lauren

Ustaw kierunek malejący
Strona:
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Ustaw kierunek malejący
Strona:
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Ralph Lauren to nowojorczyk, urodzony w 1939 roku. Swoją przygodę z modą zaczął od stanowiska sprzedawcy, gdzie pojawił się u niego pomysł na stworzenie własnej linii krawatów - szerszych i bardziej kolorowych niż były dostępne w tym czasie. Okazały się one wielkim sukcesem i wkrótce powstała spółka Polo Fashions, tworząca krawaty, koszule, garnitury oraz odzież sportową. Wkrótce do arsenału marki dochodzi również odzież damska.

 

Ubrania Ralph Lauren czyli lubię amerykański styl

Koszulki polo, spodnie typu chino, koszule z charakterystycznym kołnierzy-kiem buton down, klasyczne swetry, mokasyny, żywe kolory - to najczęściej pojawiające się propozycje ubrań z logiem gracza polo na koniu. Ubrania Ralph’a Laurena to synonim luksusu, ubrania i dodatki, które chętnie kupują zarówno kobiety, jak i mężczyźni na całym świecie.

 

Odzież Ralph Lauren tanio w The Tags

Odzież vintage i polowanie na okazję w second handach to od lat popularny sposób na kupowanie odzieży taniej. W The Tags skorzystaliśmy z tego trendu, ale wznieśliśmy go na wyższy poziom - u nas kupisz jedynie odzież dla kobiet najlepszych marek, światowej klasy projektantów i luksusowych domów mody. Dzięki temu oszczędzisz, ale nie na jakości i nie na metce - tworząc garderobę, o której marzy każdy z nas.

Śledź okazje i nowe produkty

Staramy się codziennie dodawać nowe ubrania i dodatki do naszego komisu internetowego. Najciekawsze modele cieszą się ogromną popularnością, dlatego jeśli szukasz okazji, bądź z nami na bieżąco - możesz to zrobić wygodnie śledząc nasz profil na Facebooku lub zapisując się do newslettera.