PRADA

Prada

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Prada została założona w Mediolanie, w 1913 roku przez Mario Pradę, który zajmował się wyrobem luksusowych toreb skórzanych. Markę na świecie rozsławiła dopiero wnuczka założyciela, Miuccia Prada, która odziedziczyła firmę w 1978 roku. Dzięki niej sklepik z walizkami stał się światowym imperium i wyznacznikiem stylu na całym świecie. Obecnie włoski dom mody sprzedaje swoje ubrania w ponad 250 sklepach w 65 krajach świata. Obok Prada powstają takie marki Miu Miu, Church’s, Car Shoe i Marchesi 1821.

 

Ubrania Prada - marzenie niemal każdej kobiety

Trójkątne logo z napisem Prada wywołuje emocje i przyśpieszone bicie serca - niejedna z nas wiele by dała, aby mieć chociaż jedną rzecz tej marki w swojej szafie. Miuccia Prada nazywana jest wizjonerką mody i zaliczana do jednych z 30 najpotężniejszych kobiet w Europie - jej doskonałe wyczucie stylu, poszukiwanie najwyższej jakości w każdej dziedzinie życia i miłość do luksusu jest znakiem rozpoznawczym marki. Sama ubiera się tylko w Pradę! To ona stworzyła pierwszą suknię z pawich piór, wprowadziła na wybiegi satynowe turbany i ludowe koronki. Odzież Prada często posiada charakterystyczne elementy - drapowania, sztuczne kryształy w torebkach, przeźroczyste oprawki okularów.

 

Ubrania Prada tanio? To możliwe!

W The Tags mamy dla Ciebie prawdziwego świętego Graala świata mody - używane ubrania z kolekcji Prada, które możesz kupić w dużo niższej cenie. Dla części z nas jest to okazja do większych zakupów, dla innych posiadania jednej jedynej perełki tej marki, którą będziemy nosić z dumą i przekazywać pokoleniom. Może to być klasyczny płaszcz, torebka Prada, dodatek z trójkątnym logiem - duma i być może jedyna tak luksusowa rzecz, jaką będziemy posiadać. Zapraszamy do zakupów!