ROBERTO CAVALLI

Roberto Cavalli

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Roberto Cavalli to idealny obraz typowego Włocha, który projektuje ubrania dla ludzi takich jak on sam - kochających wystawne, luksusowe życie, wakacje na prywatnych jachtach i zabawy do białego rana. Opalony, uśmiechnięty, z lampką szampana lub cygarem w dłoni - Roberto Cavalii sygnuje swoim nazwiskiem odzież dla ludzi, którzy chcą chociaż przez chwilę skosztować życia, jakie jest jego codziennym udziałem.

 

Za co kochamy tę markę?

Cętki leoparda, złoty kolor, barokowe stylizacje, styl glamour, czerwona szminka - Roberto Cavalii prezentuje charakterystyczny styl, jeden z najbardziej luksusowych wśród domów mody. Projekty Roberto niczego nie udają. To zdecydowanie kolekcje dla osób, które lubią się pokazać, nie boją się wyróżnić w tłumie, chcą podkreślić swój status. Luksus wyrażony nie tylko w krojach, ale i materiałach, to właśnie ubrania Roberto Cavalli, które uwielbiają gwiazdy z całego świata.

 

Odzież Roberto Cavalii w The Tags

Masz ochotę poszerzyć swoją garderobę o ubrania lub dodatki tego projek-tanta? Zobacz, co mamy w ofercie - specjalnie dla Ciebie ściągamy używaną odzież Roberto Cavalii dla kobiet w bardzo niskich cenach. To sprawdzony sposób na posiadanie w swojej garderobie rzeczy, na które w innym przypadku nie moglibyśmy sobie pozwolić. Poczuj luksus, daj się uwieść ekskluzywnej odzieży, nadaj nowego wymiaru swojej garderobie - z Roberto Cavalii i The Tags to możliwe!