VERSACE

Versace

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 1
  3. 2

Włoski dom mody Versace jest jednym z najsłynniejszych na świecie, a jego logo budzi emocje niemal na całej kuli ziemskiej. Modowego giganta wstyd jest nie znać, a posiadanie chociaż jednej rzeczy z metką tej marki jest marzeniem milionów. Słynny dom mody został założony w 1978 roku przez Gianni Versace, a po jego śmierci w 1997 roku, markę przejęła jego siostra Donatella Versace. Logo firmy, przedstawiające głowę Meduzy nawiązuje do tradycji historycznych. Dziś Versace to symbol luksusu, a dla wielu przedsiębiorców jedno z czołowych przykładów, że mały rodzinny biznes może zmienić się w potęgę.

 

Ubrania Versace w Twojej garderobie

Chociaż jedna, maleńka torebka z logiem Versace to marzenie i ogromna radość dla każdej kobiety, która choć przez chwilę chciałaby się poczuć jak gwiazda światowego formatu. Ubrania i dodatki tej włoskiej marki to prestiż i luksus, który czuć także w materiałach - ich produkty są niemal niezniszczalne. W The Tags wykorzystujemy tą wspaniałą cechę, oferując Ci używane ubrania i dodatki Versace. Dzięki temu możesz nabyć świetnej jakości rzeczy w dużo niższej cenie.

 

Polowanie na okazje czas zacząć!

Chcesz choć raz w życiu sprawić sobie jedną, jedyną rzecz od luksusowego projektanta? A może zdarza Ci się kupować w luksusowych butikach, ale to dla Ciebie za mało i szukasz oszczędności? Zobacz naszą ofertę! Doskonałej jakości i w bardzo dobrym stanie używane rzeczy największych marek - tak w skrócie można opisać nasz asortyment. Jesteśmy komisem odzieżowym 21 wieku, w którym wygodnie kupisz i z domowych pieleszy kupisz ubrania i dodatki, które z dumą pokażesz znajomym.