VICTORIA BECKHAM

Victoria Beckham

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Jako członkini girslbandu Spice Girls nie wyróżniała się stylem, a wręcz przeciwnie - słynęła z tandetnych kreacji i zbyt dużej ilości solarium. Jak to się stało, że Victoria Beckham stała się niezwykle cenioną w branży projektantką, której ubrania zaskoczyły wszystkich i zebrały oklaski krytyków? Nie wiemy. Ale obecnie jej projekty noszą chętnie gwiazdy z całego świata, a Victoria Beckham jest kobietą, która ma wszystko - przystojnego męża, który nie boi się publicznie powiedzieć, że to żona jest dla niego inspiracją, czwórkę wspaniałych dzieci, własną firmę i luksusowe życie, o którym marzy każda z nas.

 

Ubrania Victoria Beckham - jakie projekty tu znajdziemy?

Sława Victorii Beckham przysporzyła jej marce więcej problemów, niż pożytku - ciężko jej było przekonać odbiorców, że potrafi projektować, a nie chce po prostu zarobić dzięki swojej popularności. Została jednak nominowana do wielu branżowych nagród, a wiele jej projektów głęboko zapadło w pamięć krytykom. Victoria Beckham tworzy projekty dla kobiet, które szukają kreacji na wyjątkowe uroczystości, randki, biznesowe wyjścia. Jej dopasowane suknie perfekcyjnie podkreślają kobiecą figurę, tak samo jak doskonale skrojone garnitury i żakiety - to trzon jej kolekcji. Wszystko to, stworzone z wysokiej jakości tkanin, przekona nawet największą modową purystkę.

 

Odzież Victoria Beckham w The Tags

Była członkini Spice Girls jest inspiracją dla wielu kobiet, które marzą o połączeniu kariery z udanym życiem rodzinnym. Jeśli cenisz Victorię jako kobietę, a do tego podobają Ci się jej projekty, koniecznie zostań jej klientką. W The Tags znajdziesz używane sukienki Victoria Beckham oraz marynarki jej projektu, które możesz nabyć w cenie nawet 70% niższej, niż w sklepie. Wiele z tych sukni było ubranych tylko na jedno wyjście - zyskujesz więc praktycznie nową rzecz, w dużo niższej cenie. Zapraszamy!