Ralph Lauren Koszula Niebieska

Rozmiar ubrania:

XS

Produkt ogląda: 1 os

Normalna cena: 219,00 zł

Special Price 153,30 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 439,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

       Projektant : Ralph Lauren

                 Stan : bardzo dobry

           Materiał : 100% bawełna

        

Opis: Klasyczna koszula Ralph Lauren z bawełny w rozmiarze XS. Po lewej stronie na wysokości piersi wyhaftowana grafika marki. Z tyłu zaszewki taliujące. Uzyskasz doskonały efekt, jeżeli połączysz koszulę zarówno z jeansami, jak również z eleganckimi spodniami

 

Numer produktu : 591

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania XS
Rodzaj bluzki / koszuli koszule
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór niebieski
Rozmiar wg Producenta xs/tp
Marka Ralph Lauren

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii