Stuart Weitzman Kozaki Zamszowe Granatowe

Produkt ogląda: 2 os

Normalna cena: 1 209,00 zł

Special Price 1 079,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 3 599,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Stuart Weitzman

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : skóra zamszowa

 

Opis: Granatowe kozaki Stuart Weitzman ze świetnej jakości skóry zamszowej, rozmiar 37,5. Idealnie wysmukli i podkreśli Twoje nogi. Nosek zaokrąglony, usztywniony zapiętek, skórzana wkładka. Wysokość obcasa 10 cm. 

 

Numer produktu : 1357

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar obuwia 37
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór granatowy
Rozmiar wg Producenta 37,5
Marka Stuart Weitzman

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.