Tommy Hilfiger Baleriny Logowane

Produkt ogląda: 5 os
229,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Opis

     Projektant : Tommy Hilfiger

               Stan : nowy

        Materiał : tekstylia, skóra

 

Opis: Baleriny beżowe Tommy Hilfiger z materiału w logo marki, rozmiar 41. Nosek zaokrąglony, usztywniony zapiętek, skórzana wkładka. Naszyty skórzany pasek z dekoracyjnym wiązaniem wykończonym sygnowanymi detalami. Jeżeli cenisz sobie swobodny styl i wygodę, z pewnością baleriny  spełnią Twoje oczekiwania.

 

Numer produktu : 1648

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar obuwia 41
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór beżowy
Rozmiar wg Producenta 10
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.