Tommy Hilfiger Bluzka Biała

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
169,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 299,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Tommy Hilfiger

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : 100% bawełna

 

Opis: Bawełniana bluzka Tommy Hilfiger kolor biały, rozmiar M. Tkanina ozdobnie tkana. Przy podkroju pach lamówki, dekolt ozdobnie ściągany, aby uzyskać marszczenie. Zwiewny materiał ładnie się układa. Na przodzie mała aplikacja z nazwą marki w kolorze złotym. Ładnie będzie się komponowała zarówno w komplecie ze spódnicą, jak również ze spodniami.

 

Numer produktu : 1160

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj bluzki / koszuli bluzki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór biały
Rozmiar wg Producenta m
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii