Tommy Hilfiger Japonki Malinowe

Produkt ogląda: 8 os
239,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Opis

     Projektant : Tommy Hilfiger

               Stan : nowy

        Materiał : skóra ekologiczna

 

Opis: Malinowe japonki Tommy Hilfiger ze skóry ekologicznej, rozmiar 38. Na pasku umieszczona aplikacja marki w kolorze złotym. Zapięcie z boku na sprzączkę. Jeżeli cenisz swobodny styl i wygodę, z pewnością japonki będą dla Ciebie idealne.

 

Numer produktu : 1812

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar obuwia 38
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czerwony
Rozmiar wg Producenta 8
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.