Tommy Hilfiger Shopperka Granatowa

Produkt ogląda: 1 os
599,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 1 299,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Tommy Hilfiger

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : krowia skóra

 

Opis: Granatowa shopperka Tommy Hilfiger skórzana. W środku przegroda rozdzielająca zamykana na zamek błyskawiczny. Na przodzie kieszeń na zatrzak. Ozdobna sygnowana sprzączka z charakterystycznymi dla marki kolorami. Boki również w kolorach marki. Torebka ma dwa poręczne uchwyty oraz odpinany pasek zakończony sygnowanymi karabińczykami. Wewnątrz dodatkowa kieszeń na zamek błyskawiczny, druga wsuwana. Na spodzie umieszczone są sygnowane słupki, które osłonią przed otarciem lub zabrudzeniem. Wymiary torebki: wysokość: 25 cm., szerokość: 32 cm., głębokość 13,5 cm.

 

Numer produktu : 1873

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki na ramię, torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór granatowy
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.