Tommy Hilfiger Sneakersy Złote Z Efektem Metalicznym

Produkt ogląda: 1 os
269,00 zł

Dostępność: 1

Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : Tommy Hilfiger

               Stan : nowy

        Materiał : skóra

 

Opis: Sneakersy niskie Tommy Hilfiger w kolorze złotym z efektem metalicznym, rozmiar 41. Nosek zaokrąglony, usztywniony zapiętek. na którym umieszczone jest logo marki. Z przodu ozdobna elastyczna taśma ze złotymi nitkami. Z tyłu sygnowana podeszwa o grubości 2 cm. Trampki możesz założyć do każdej sportowej stylizacji.

  

Numer produktu : 1425

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan nowy
Rozmiar obuwia 41
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór złoty
Rozmiar wg Producenta 41
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii