Tommy Hilfiger Sukienka

Rozmiar ubrania:

L

Produkt ogląda: 9 os

Normalna cena: 199,00 zł

Special Price 169,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie


Szacunkowa wartość rynkowa: 450,00 zł

Opis

        Projektant : Tommy Hilfiger

                  Stan : bardzo dobry

            Materiał : 100% wiskoza

 

Opis: Sukienka Tommy Hilfiger  z ozdobnym wzorem, rozmiar L. Fason lużny z materiałowym paskiem z sygnowaną sprzączką. Z przodu naszyte wsuwane kieszonki. Idealna kreacja zarówno do pracy jak również na spotkania z przyjaciółmi w letnie dni. W połączeniu z  torebką shopperką stworzy również idealną, codzienną stylizację.

   

Numer produktu : 431

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania L
Rodzaj sukienki krótkie, letnie
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór granatowy
Rozmiar wg Producenta l
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.