Tommy Hilfiger Sweter Granatowy Z Kołnierzykiem

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
209,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 449,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : Tommy Hilfiger

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : 100% bawełna 

  Opis: Granatowy sweter Tommy Hilfiger z dzianinowej bawełny w rozmiarze M. Dekolt o-neck, brzegi swetra wykończone są ściągaczami. Doszyte dodatki, które imitują założoną pod spód koszulę. Nad dolnym ściągaczem umieszczona metalowa aplikacja identyfikująca markę. Uniwersalny fason sprawia, iż sweter pasuje do jeansów i do spódnic.

 

Numer produktu : 583

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj swetra / bluzy swetry
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór granatowy
Rozmiar wg Producenta m
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.