Tommy Hilfiger Torebka Typu Hobo

Produkt ogląda: 1 os
299,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie


Szacunkowa wartość rynkowa: 649,00 zł

Opis

     Projektant : Tommy Hilfiger

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : imitacja skóry

 

Opis: Czarna torebka typu hobo Tommy Hilfiger. Zamykana na zamek błyskawiczny. Z przodu kieszeń na zamek błyskawiczny oraz emblemat marki w kolorze złotym. Wewnątrz dodatkowa kieszeń na zamek błyskawiczny z naszytą skórzaną metką marki, druga wsuwana, podszewka sygnowana. Wymiary torebki: wysokość: 25 cm., szerokość: 25cm., głębokość 10,5 cm.

 

Numer produktu : 1626

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rodzaj torebki torebki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór czarny
Marka Tommy Hilfiger

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.