U.S. Polo Assn. Bluzka Szara

Rozmiar ubrania:

L

Produkt ogląda: 1 os
129,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie


Szacunkowa wartość rynkowa: 339,00 zł

Opis

     Projektant : U.S. Polo Assn.

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : 80% sztuczny jedwab,

17% poliester, 3% spandex

 

Opis: Szara bluzka U.S. Polo Assn. uszyta z przyjemnej w dotyku dzianiny w rozmiarze L. Dekolt o-neck, na przodzie sygnowana naszywka. Na ramionach odzobnie odkryte ramiona. Sprawdzi się zarówno ze spodniami, jak też w zestawieniu ze spódnicą

 

 

Numer produktu : 1109

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania L
Rodzaj swetra / bluzy swetry
Rodzaj bluzki / koszuli bluzki
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór szary
Rozmiar wg Producenta l
Marka U.S Polo

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii