U.S.Polo Assn. Koszula

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 2 os

Normalna cena: 149,00 zł

Special Price 104,30 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 300,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

       Projektant : U.S. Polo Assn.

                 Stan : bardzo dobry

           Materiał : 100% bawełna

    

Opis: Biała koszula w jasne paski oraz kropki U.S. Polo Assn. rozmiar M. Na wysokości piersi wsuwane kieszenie, na jednej z nich wyhaftowana grafika marki. Dół zaokrąglony, z tyłu zaszewki modelujące. Zapinana na sygnowane guziki. Długi rękaw z możliwością podpięcia do długości 3/4. Uzyskasz doskonały efekt, jeżeli połączysz koszulę z jeansami

 

Numer produktu : 1084

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj bluzki / koszuli koszule
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór biały
Rozmiar wg Producenta m
Marka U.S Polo

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.