U.S. Polo Assn. Kurtka Bomberka Ecru

Rozmiar ubrania:

S

Produkt ogląda: 1 os
269,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 879,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

    Projektant : U.S. Polo Assn.

              Stan : bardzo dobry

        Materiał : powłoka zewnętrzna 100% poliester

podszewka 100% poliester

   

Opis: Kurtka bomberka U.S. Polo Assn, kolor ecru rozmiar S. Zapinana na sygnowany zamek błyskawiczny, kieszenie również na sygnowane suwaki. Na wysokości piersi wyhaftowana grafika marki. Idealna do każdej casualowej stylizacji.

 

 Numer produktu : 107

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania S
Rodzaj swetra / bluzy bluzy
Rodzaj kurtki / płaszcza kurtki przejściowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór beżowy
Rozmiar wg Producenta s
Marka U.S Polo

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.

Zobacz inne produkty z tej kategorii