U.S. Polo Assn. Sukienka Sportowa Z Kołnierzykiem

Rozmiar ubrania:

M

Produkt ogląda: 1 os
169,00 zł

Dostępność: 1


Szacunkowa wartość rynkowa: 383,00 zł
Darmowa dostawa i zwrot

Opis

     Projektant : U.S. Polo Assn.

               Stan : bardzo dobry

        Materiał : 95% bawełna,

5% spandex

 

Opis: Jasnoróżowa sukienka sportowa U.S. Polo Assn. z kołnierzykiem, rozmiar M. Zapięcie na sygnowane guziki. Na przodzie haft z logo marki. Dekoracyjny kołnierzyk oraz ściągacze. Na dole sukienki wszyte małe kliny, dzięki czemu sukienka jest luźniejsza i ładnie układa się na figurze. 

 

Numer produktu : 1067

 

Zapytaj o produkt

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Rozmiar ubrania M
Rodzaj sukienki krótkie, letnie, sportowe
Właściciel produktu Komis
Kolor / Wzór różowy
Rozmiar wg Producenta m
Marka U.S Polo

Zobacz informacje o rozmiarach i sposobie mierzenia:

Jaki jest mój rozmiar | Jaki mierzymy

Autentyczność towaru

Robimy wszystko, żeby zagwarantować autentyczność towaru. Nasz zespół specjalistów i konsultantów pracuje ciężko, aby zapewnić autentyczność oraz bardzo dobrą jakość towarów.

Wielostopniowa inspekcja i weryfikacja towaru

Wszystkie towary, przed ich przyjęciem w komis poddawane są wnikliwej i wielostopniowej inspekcji, przez zespół specjalistów i konsultantów The Tags. Weryfikujemy towary poddając dogłębnej analizie wygląd i rozmiar znaków towarowych, kody kreskowe, numery seryjne, znaki hologramowe, kraj pochodzenia itd. Każdy produkt przechodzi restrykcyjne testy przed wystawieniem do sprzedaży. Proces weryfikacji autentyczności towaru jest kluczowy dla The Tags. Nasze wewnętrzne procedury są unikalne i bardzo restrykcyjne.

W przypadku podejrzenia, iż oddany w komis towar jest nieautentyczny The Tags skontaktuje się z oddającym w komis w celu potwierdzenia autentyczności towaru.

W przypadku stwierdzenia, iż oddany w komis towar jest podrobiony The Tags powiadomi o tym fakcie organy ścigania. Zgodnie z prawem wprowadzanie do obrotu towarów podrobionych jest przestępstwem.