Zwroty i reklamacje

Zwroty

Zwrotu artykułów można dokonać w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Zwrócić można jedynie towary nieużytkowane przez kupującego. Towary mogą być przymierzane. Nie mogą być zwrócone towary, z których usunięto metki i zabezpieczenia lub towary zabrudzone, uszkodzone lub zniszczone. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy.

Sprzedający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (z wyjątkiem kosztów dodatkowych związanych z wyborem przez innego niż najtańszy sposób dostawy oferowany przez The Tags).

Procedura zwrotu

Zwrotu towarów można dokonać składając oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy na adres: THE TAGS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, ul. Kochanowskiego 4A, 26-600 Radom lub emailem na adres: zwroty@thetags.com. Kupujący może w tym celu skorzystać z formularza „odstąpienie od umowy”:

Formularz odstąpienia od umowy  

Elektroniczna wersja formularza

Zwrot pieniędzy za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Szczegółowe informacje zostaną przesłane drogą mailową. Forma zwrotu pieniędzy zależy od wybranej metody płatności.

Reklamacje

Reklamacje dotyczące towarów zakupionych w sklepie TheTags.com mogą zostać złożone:

        a) za pośrednictwem poczty e-mail na adres: reklamacje@thetags.com 

        b) za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:

THE TAGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Kochanowskiego 4a
26-600 Radom

Formularz reklamacji